dystrybutor
logowanierejestracja

Aktualności

PODWODNE NIESPODZIANKI!!!!

  PODWODNE NIESPODZIANKI!!!!
 
Stwórz swój własny podwodny świat. Odkryj podwodne niespodzianki!!! Tajemnicze dna basenowe, skarby  do   zdobycia,    łodzie kryjące sekrety, stworzenia nie z tego świata, zwierzęta, które budzą...                                                                                                           
 
Właśnie teraz Ezarri dostarcza odświeżających i nowatorskich pomysłów dla mozaiki basenowej z cyfrowym   nadrukiem. Oryginalne projekty Ezarri mają zastosowanie dla wszystkich rodzajów basenów kąpielowych, naśladują i tworzą niezwykłe światy, które ożywają pod wodą. 
 
Odkryj naszą ogromną galerie obrazów i jeśli nie odnajdziesz tego czego szukasz, prosimy skontaktuj sie z nami, a my pomożemy ci stworzyć swój własny świat.

Pobierz katalog

czytaj więcej »

» data publikacji: 21 Grudzień 2014

MOZAIKA EZARRI- NOWA TECHNIKA NADRUKU!

MOZAIKA EZARRI- NOWA TECHNIKA NADRUKU!

Szanowni Państwo,
Mamy przyjemność przedstawić kilka zdjęć mozaiki Ezarri z wykorzystaniem nowej techniki nadruku.

zobacz pełną galerię

czytaj więcej »

» data publikacji: 20 Listopad 2014

NOWOŚĆ W 2015 ROKU !!!!

NOWOŚĆ  W 2015 ROKU !!!!

Szanowni Państwo,
Mamy przyjemność poinformować o wprowadzeniu na rynek przez firmę Ezarri ,nowej kolekcji mozaiki – serii Topping. Kolekcja ta będzie dostępna od 2015 r.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem.

czytaj więcej »

» data publikacji: 20 Październik 2014

Targi basenowe "PISCINA BCN"

Targi basenowe "PISCINA BCN"

Szanowni Państwo,
Mamy przyjemność poinformować Państwa o obecności naszej firmy na tragach basenowych "PISCINA BCN", które odbyły się w Barcelonie w dniach 15-18 października 2013 roku. Wystawa była wiodącym wydarzeniem w branży basenowej i stanowiła zasadniczy punkt odniesienia dla europejskich dostawców i producentów urządzeń basenowych.

czytaj więcej »

» data publikacji: 8 Listopad 2013

EKSKLUZYWNE KRATKI DO BASENÓW i SPA!

EKSKLUZYWNE KRATKI DO BASENÓW i SPA!

Doskonałe parametry i czysta przyjemność z użytkowania dzięki starannie dobranym materiałom i specjalnej konstrukcji. Wszystkie kratki wykonane są z najwyższej jakości materiałów i są zgodne z wysokimi standardami: łatwy montaż, dodatkowe wzmocnienia, bezpieczne użytkowanie, doskonałe właściwości nośne, doskonałe właściwości antypoślizgowe. Kratki odporne są na chlor, słoną wodę, wysoką temperaturę, promieniowanie UV, środki czyszczące. Spełniają normę EN 13451-1. Elementy wyposażenia basenów pływackich – ogólne wymagania bezpieczeństwa i metody badań. 

WALK THE WAVE

Kratka basenowa, która powstaje z połączenia dwóch materiałów. Dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów nasza kratka zapewnia doskonałą antypoślizgowość oraz komfort użytkowania (górna powłoka). Standardowo kratka występuje w kolorze białym i niebieskim. Inne kolory dostępne są na zapytanie. 

CLASSIC

Ten model kratki to klasyczne wzornictwo oraz bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowy zaczep zapobiega rozczepianiu się kratki. Standardowym kolorem dla tego modelu jest kolor biały. Inne kolory dostępne są na zapytanie.

 

czytaj więcej »

» data publikacji: 3 Kwiecień 2013

Nowa kolekcja – Cocktail

Nowa kolekcja – Cocktail

 Zapraszamy Państwa do zapoznania się nową kolekcją wprowadzoną na rynek przez firme Ezarri - serią COCKTAIL !!!

czytaj więcej »

» data publikacji: 19 Październik 2012

< 1 2 3 4 5 6 >
generalny dystrybutor
 
© CTM Sp. z o. o. 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
wykonanie: cmsoft panoramy